Níže naleznete všechna zvířátka v naší péči

featured image thumbnail for adopce Ajanti

Ajanti

V Doggolandu jsme měli předčasné Vánoce, a to příjem 4 pejsků od majitelky, která se o ně bohužel již ze zdravotních důvodů nemohla nadále starat. Ája je 6 let stará psí dáma ovčáka. Nenechte se zmást, sice již čumáček má šedivý, ale za procházku a pomazlení je neskutečně vděčná.

featured image thumbnail for adopce Akim

Akim

Úžasný, lehce bojácný kocourek, který si zaslouží trpělivý a láskyplný domov. Dostal se k nám od bývalé majitelky, která nezvládla chov.

featured image thumbnail for adopce Alvin

Alvin

Údajně dvouměsíční prcek se k nám dneska dostal po akutní žádosti. Dostal jméno ALVIN 🥰. Je to malý rozkošňák, údajně kříženec staforda a huskyho😩. Kdo ví… dneska už má za sebou koupel, odčervení, odblešení a hned jak to bude možné, tak pofrčí na vet🙏🏻. Kde jsou jeho sourozenci nikdo nevíme. Snad se dostali do dobrých rukou… 😞

featured image thumbnail for adopce Amálka

Amálka

Amálka je ani ne půlroční kočička, která se k nám dostala jakožto nechtěné koťátko.

featured image thumbnail for adopce Bonnie

Bonnie

Roční zakrslá králičice. Holčička se trochu více bojí, ale věříme, že se pomalu vymazlí.

featured image thumbnail for adopce Cookie

Cookie

Úžasná, více bojácná kočička, která si zaslouží trpělivý a láskyplný domov. Dostala s k nám od bývalé majitelky, která nezvládla chov.

featured image thumbnail for adopce Daisy

Daisy

Úžasná, charismatická kočička, která miluje mazlení a hračky se k nám dostala od bývalé majitelky, která nezvládla chov.

featured image thumbnail for adopce Ollie

Ollie

Ollie je starý pejsek, který si prošel peklem, z něhož se před dva a půl rokem dostal. Celý život prožil zavřený v množírně. Člověk by si myslel, že už měl to peklo za sebou, ale do dnešního dne se Ollie stále bojí, chodí se venčit pouze do oploceného výběhu a nenechá na sebe sáhnout. S pejsky nemá absolutně problém. Putoval z útulku do útulku, z dočasky do dočasky, ale zatím se nikomu nezadařilo tomuhle malému pejskovi vysvětlit, že už se nemusí bát. Že život si může užít, ne jen přežívat každý den. Na Ollieho psychické stránce pilně pracujeme a věříme, že jednou najde ten nejúžasnější domov.

featured image thumbnail for adopce Ginger

Ginger

Roční zakrslý králíček. Chlapeček je mazlivější než holčička.

featured image thumbnail for adopce Moira

Moira

Úžasná, charismatická kočička, která miluje mazlení a hračky se k nám dostala od bývalé majitelky, která nezvládla chov.

featured image thumbnail for adopce Rex

Rex

Rexíka jsme přijali z jednoho útulku se kterým dlouhodobě spolupracujeme. Rexík nezvládal pobyt v útulku, dostával epileptické záchvaty a jeho přesun domů byl opravdu akutní. První cesta s ním byla rovnou na veterinu, jelikož už v útulku se zjistilo, že má velice špatné krevní výsledky. U našeho pana doktora se to vše potvrdilo. Špatná funkce jater a další neduhy. Začali jsme teda s dietou, léky a CBD produkty od @zelená země (udělej na zelenou zemi prosim prolink). Rexík je jinak přátelský pejsek. Až se dá dobromady po zdravotní stránce, tak bude hledat pěkně teplé místo na gauči ☺️!

featured image thumbnail for adopce Micky

Micky

Micky je 8 let starý pejsek, který se k nám dostal z rodiny, kde se o něj starala nesvéprávná osoba. Bohužel je toto příčinou jeho špatného fyzického i psychického stavu. Do dočasné péče přišel s přetrhnutou achilovkou a téměř znekrotizovanou pacičkou, kvůli tomu byl zvyklý chodit po třech. Finančně nákladnou operaci již má za sebou a nemocnou pacičku se pomalu učí opět používat. První dny v dočasce provrčel a neváhal se ohnat. Teď už dočaskovou tetu pusinkuje a velmi se snaží. Při blízkém kontaktu je nesvůj, ale věříme, že pravidelný trénink a práce na vzájemné důvěře to zlepší.

featured image thumbnail for adopce Tomášek

Tomášek

Tomášek je zhruba půlroční kocourek, který se k nám dostal jako nechtěné koťátko.

featured image thumbnail for adopce Rocky

Rocky

Nový příjem u nás :( Došla nám slova. Pejsek 1,5 let starý...jednoduše zkažený po psychické stránce, zubožený po stránce fyzické. Nebudeme zde rozebírat co se s ním dělo, neboť by to bylo na 5 románů. Důležité je teď za vším udělat tlustou čáru a dát ho do pořádku. Vítej u nás Rocky.

featured image thumbnail for adopce Ťapina

Ťapina

Tato 7letá princezna dostala velmi rychle přezdívku triskomyš. Zažila si hodně špatného, ale hodila to za hlavu a teď si život užívá plnými doušky. Na rozdíl od Maxíka, kterému to ještě chvilku potrvá. Maličká se zatím zdá v pořádku, až na zoubky a dásně, ty nejsou žádná hitparáda.

featured image thumbnail for adopce Šery

Šery

V Doggolandu jsme měli předčasné Vánoce, a to příjem 4 pejsků od majitelky, která se o ně bohužel již ze zdravotních důvodů nemohla nadále starat. Šery je 12 let starý pejsek, který však elánu má stále na rozdávání.

© Matouš Vondrák | Design: Šárka Löffelmanová