Níže naleznete všechna zvířátka v naší péči

featured image thumbnail for adopce Ajanti

Ajanti

V Doggolandu jsme měli předčasné Vánoce, a to příjem 4 pejsků od majitelky, která se o ně bohužel již ze zdravotních důvodů nemohla nadále starat. Ája je 6 let stará psí dáma ovčáka. Nenechte se zmást, sice již čumáček má šedivý, ale za procházku a pomazlení je neskutečně vděčná.

featured image thumbnail for adopce Akim

Akim

Úžasný, lehce bojácný kocourek, který si zaslouží trpělivý a láskyplný domov. Dostal se k nám od bývalé majitelky, která nezvládla chov.

featured image thumbnail for adopce Angie

Angie

💔 NOVÝ PŘÍJEM U NÁS 💔 Dnes jsme přijali od rodiny dvě fenečky kvůli nedostatku času a problémy se sousedy skrze pejsky. Hnědá holčička se jmenuje Angie “Endžý”, má 3 roky. Bohužel ta odloučení nese zatím velmi špatně. Cizí lidi celkově nemusí a kord, když já jsem pro ni naprosto cizí, musí být se mnou a její rodina je pryč 😞. Bude potřebovat čas, aby si zvykla.

featured image thumbnail for adopce Annie

Annie

Tahle malá beruška byla dalším nechtěných koťátkem, protože kastrovat je “nelidské”, ale když není koťátko úplně zdravé, tak je to fuj a nikdo ho nechce. Stav jejích očíček je velmi vážný. Je tam obrovský zánět a tkáň víček “srůstá” k sobě. Musíme víčka šetrně “odtrhávat” a několikrat denně čistit, kapat, čistit a zase kapat 😞.

featured image thumbnail for adopce Arwen

Arwen

Arwen je nádherná 8 let stará holčička border colie. Dostala se k nám společně s fenečkou Arwen od pána, který je měl celý život jen na zahradě. Holčičky jsou obě dvě nesocializované, neznají obojek, vodítko, auto, televizi… čeká nás nimi hodně práce, ale věříme, že se nám podaří je dát dohromady.

featured image thumbnail for adopce Bonnie

Bonnie

Mladá kočička Bonnie se k nám dostala od rodiny, která ji měla na zahradě a už se o ni nechtěla postarat. Takhle úžasná kráska každého oslní nejen vzhledem, ale i jemnou povahou.

featured image thumbnail for adopce Brownie

Brownie

Brownie je 7 měsíců starý králíček, kterého nám rodina darovala z důvodu alergie. Maličký má přerostlé drápky, ale jinak se zdá v pořádku. Je kontaktní, nechá se drbkat, zvednout i chovat ❤️. Jakmile za sebou bude mít očkování, tak mu budeme hledat nový domov 🤩😊!

featured image thumbnail for adopce Cookie

Cookie

Úžasná, více bojácná kočička, která si zaslouží trpělivý a láskyplný domov. Dostala s k nám od bývalé majitelky, která nezvládla chov.

featured image thumbnail for adopce Ollie

Ollie

Ollie je starý pejsek, který si prošel peklem, z něhož se před dva a půl rokem dostal. Celý život prožil zavřený v množírně. Člověk by si myslel, že už měl to peklo za sebou, ale do dnešního dne se Ollie stále bojí, chodí se venčit pouze do oploceného výběhu a nenechá na sebe sáhnout. S pejsky nemá absolutně problém. Putoval z útulku do útulku, z dočasky do dočasky, ale zatím se nikomu nezadařilo tomuhle malému pejskovi vysvětlit, že už se nemusí bát. Že život si může užít, ne jen přežívat každý den. Na Ollieho psychické stránce pilně pracujeme a věříme, že jednou najde ten nejúžasnější domov.

featured image thumbnail for adopce Lukášek

Lukášek

Lukášek se k nám dostal se svým bráškou Tomáškem.

featured image thumbnail for adopce Melody

Melody

Melody byla společně s Molly nalezena v přepravním boxu, ve kterém se mačkaly jako sardinky, před domem naší dobrovolnice. Nejenom, že byla Melody velmi vyděšené, bylo také ihned zjištěno, že je bez poloviny ocásku, ze kterého ji trčí stehy.

featured image thumbnail for adopce Moira

Moira

Úžasná, charismatická kočička, která miluje mazlení a hračky se k nám dostala od bývalé majitelky, která nezvládla chov.

featured image thumbnail for adopce Molly

Molly

Molly společně s Melody někdo vyhodil v boxu, kde byly namačkané jako sardinky k domu jedné z našich dobrovolnic. Obě holčičky byly dost vyděšené.

featured image thumbnail for adopce Nesa

Nesa

Nesa se od příjezdu k nám jeví jako naprostý poklad.

featured image thumbnail for adopce Micky

Micky

Micky je 8 let starý pejsek, který se k nám dostal z rodiny, kde se o něj starala nesvéprávná osoba. Bohužel je toto příčinou jeho špatného fyzického i psychického stavu. Do dočasné péče přišel s přetrhnutou achilovkou a téměř znekrotizovanou pacičkou, kvůli tomu byl zvyklý chodit po třech. Finančně nákladnou operaci již má za sebou a nemocnou pacičku se pomalu učí opět používat. První dny v dočasce provrčel a neváhal se ohnat. Teď už dočaskovou tetu pusinkuje a velmi se snaží. Při blízkém kontaktu je nesvůj, ale věříme, že pravidelný trénink a práce na vzájemné důvěře to zlepší.

featured image thumbnail for adopce Piguška

Piguška

Přibližně 10 let stará, bezzubá kočička, která byla zachráněna před odstřelem u prasečáku. Přijela k nám čerstvě po koťatech, slabá, dehydratovaná a jak se později zjistilo u paní veterinářky, tak FIP pozitivní. Jelikož její zdravotní stav není úplně nejlepší, tak jsme se rozhodli, že u nás zůstane v doživotní dočasné péči❤️🙏🏻

featured image thumbnail for adopce Rocky

Rocky

Nový příjem u nás :( Došla nám slova. Pejsek 1,5 let starý...jednoduše zkažený po psychické stránce, zubožený po stránce fyzické. Nebudeme zde rozebírat co se s ním dělo, neboť by to bylo na 5 románů. Důležité je teď za vším udělat tlustou čáru a dát ho do pořádku. Vítej u nás Rocky.

featured image thumbnail for adopce Sally

Sally

Přijali jsme od rodiny dvě fenečky kvůli nedostatku času a problémy se sousedy skrze pejsky. Černá holčička Sally je už 15 let stará dáma. Ale koukněte na ten kukuč❤️! Je naprosto sladká 😍. Od první chvíle mazlivá a přátelská

featured image thumbnail for adopce Sofie

Sofie

Přijali jsme tuhle krásku Sofii ❤️. Bohužel první co ji u nás čekalo, tak bylo vystříhávání a vyčesávání dredů a poté hned veterina. Měla zlomený zub, který musel hned ven 🙏🏻. Sofie je jinak prostě kočičí anděl 🥰. Jemná, mazlivá, no prostě úžasná 🙏🏻. Za pomoc s placením veteriny děkujeme Emánek🐱!

featured image thumbnail for adopce Suzie

Suzie

Suzie jsme přijali jako nechtěnou kočičku těsně před porodem. Již je z ní maminka.

featured image thumbnail for adopce Tomášek

Tomášek

Tomášek se k nám dostal se svým bráškou Lukáškem.

featured image thumbnail for adopce Zaya

Zaya

Zaya je 2 roky stará holčička, kterou jsme pod spolek akutně přijali od majitelů. Bohužel ve chvíli, kdy rodila a porod nešel dobře. Jeli jsme hned na veterinu, kde si kočičku převzali lékaři. Jedno z koťátek se bohužel zaseklo v porodních cestách. Všechna koťátka zemřela. Zayu lékaři rovnou vykastrovali. Teď už je v péči dočaskové tety.