Níže naleznete všechna zvířátka v naší péči

featured image thumbnail for adopce Ajanti

Ajanti

V Doggolandu jsme měli předčasné Vánoce, a to příjem 4 pejsků od majitelky, která se o ně bohužel již ze zdravotních důvodů nemohla nadále starat. Ája je 6 let stará psí dáma ovčáka. Nenechte se zmást, sice již čumáček má šedivý, ale za procházku a pomazlení je neskutečně vděčná.

featured image thumbnail for adopce Akim

Akim

Úžasný, lehce bojácný kocourek, který si zaslouží trpělivý a láskyplný domov. Dostal se k nám od bývalé majitelky, která nezvládla chov.

featured image thumbnail for adopce Amálka

Amálka

Amálka je něžná fenečka. Přišla k nám z rodiny, kde nejspíš nezažila nic dobrého. Při zvýšeném hlase, nedejbože rychlém máchnutí ruky, se hodně bojí. S pejsky, ani kočičkami zatím nemá žádný problém. Uvidíme, jak se rozkoukává za pár dní ❤️.

featured image thumbnail for adopce Arwen

Arwen

Arwen je nádherná 8 let stará holčička border colie. Dostala se k nám společně s fenečkou Arwen od pána, který je měl celý život jen na zahradě. Holčičky jsou obě dvě nesocializované, neznají obojek, vodítko, auto, televizi… čeká nás nimi hodně práce, ale věříme, že se nám podaří je dát dohromady.

featured image thumbnail for adopce Bady

Bady

Badyho jsme museli akutně přijmou k nám do dočasné péče. Bady je 4 měsíce starý pejsek, takový trochu černý ďáblík. I přes jeho velmi nízký věk už byl nechtěný. Ale to bude dobré, u nás už bude jenom lépe.

featured image thumbnail for adopce Bibi

Bibi

Bibinka je dvouletá ušatice. Pro bývalou rodinu moc aktivní 🙄. Bohužel roztomilé štěňátko vyrostlo… na první pohled to je slečna úžasná, na ten druhý se moc netváří na ostatní pejsky u dočaskové tety 😅. K dětem je ale naprosto úžasná ❤️. Uvidíme jak se srovná, čeká ji také dohnání veteriny, která byla trochu zanedbaná.

featured image thumbnail for adopce Cookie

Cookie

Úžasná, více bojácná kočička, která si zaslouží trpělivý a láskyplný domov. Dostala s k nám od bývalé majitelky, která nezvládla chov.

featured image thumbnail for adopce Brownie

Brownie

Brownie je 7 měsíců starý králíček, kterého nám rodina darovala z důvodu alergie. Maličký má přerostlé drápky, ale jinak se zdá v pořádku. Je kontaktní, nechá se drbkat, zvednout i chovat ❤️. Jakmile za sebou bude mít očkování, tak mu budeme hledat nový domov 🤩😊!

featured image thumbnail for adopce Daisy

Daisy

Úžasná, charismatická kočička, která miluje mazlení a hračky se k nám dostala od bývalé majitelky, která nezvládla chov.

featured image thumbnail for adopce Ollie

Ollie

Ollie je starý pejsek, který si prošel peklem, z něhož se před dva a půl rokem dostal. Celý život prožil zavřený v množírně. Člověk by si myslel, že už měl to peklo za sebou, ale do dnešního dne se Ollie stále bojí, chodí se venčit pouze do oploceného výběhu a nenechá na sebe sáhnout. S pejsky nemá absolutně problém. Putoval z útulku do útulku, z dočasky do dočasky, ale zatím se nikomu nezadařilo tomuhle malému pejskovi vysvětlit, že už se nemusí bát. Že život si může užít, ne jen přežívat každý den. Na Ollieho psychické stránce pilně pracujeme a věříme, že jednou najde ten nejúžasnější domov.

featured image thumbnail for adopce Galadriel

Galadriel

Galadriel je nádherná 6 let stará holčička border colie. Dostala se k nám společně s fenečkou Arwen od pána, který je měl celý život jen na zahradě. Holčičky jsou obě dvě nesocializované, neznají obojek, vodítko, auto, televizi… čeká nás nimi hodně práce, ale věříme, že se nám podaří je dát dohromady.

featured image thumbnail for adopce Gita

Gita

Gituška nám byla svěřena do péče od sociálně slabé rodiny. Její stav je strašný… zdeformované očíčko, pately, inkontinence… čeká nás několik veterinárních vyšetření, které nebudou rozhodně žádný med. Naštěstí je maličká povahově moc hodná. Na lidi nezanevřela 🙏🏻😓. Dostala plínky, protože si chudák ani neuvědomuje, že čůrá.. držte nám palce. Nebude to u ní jednoduché 😞.

featured image thumbnail for adopce Melody

Melody

Melody byla společně s Molly nalezena v přepravním boxu, ve kterém se mačkaly jako sardinky, před domem naší dobrovolnice. Nejenom, že byla Melody velmi vyděšené, bylo také ihned zjištěno, že je bez poloviny ocásku, ze kterého ji trčí stehy.

featured image thumbnail for adopce Moira

Moira

Úžasná, charismatická kočička, která miluje mazlení a hračky se k nám dostala od bývalé majitelky, která nezvládla chov.

featured image thumbnail for adopce Molly

Molly

Molly společně s Melody někdo vyhodil v boxu, kde byly namačkané jako sardinky k domu jedné z našich dobrovolnic. Obě holčičky byly dost vyděšené.

featured image thumbnail for adopce Míša

Míša

Míša je 4 letý pejsek, který má za sebou šílený příběh… panička se jej musela vzdát potom, co je napadl pes na procházce. Míšu panička bránila vlastním tělem, ale bohužel zranění byla tak vážná, že skončila několik týdnů v nemocnici. Míša byl v době její nepřítomnosti v kotci, kde byl jen občas nakrmen s vyvenčen.. panička se nakonec domů vrátila. Ale místo aktivní spokojené důchodkyně, která s Míšou každý den běhala na několika kilometrové procházky, se najednou stala nemohoucí pani o berlích. Péči o Míšu nezvládala, proto oslovila jednu z našich dočaskových tet se kterou se dlouho znají a poprosila ji o pomoc. Loučení a převzetí k nám do péče nás zasáhlo všechny. Pro paní to bylo strašné, stejně tak pro nás. Ale bohužel se nedalo nic jiného dělat. 😓

featured image thumbnail for adopce Micky

Micky

Micky je 8 let starý pejsek, který se k nám dostal z rodiny, kde se o něj starala nesvéprávná osoba. Bohužel je toto příčinou jeho špatného fyzického i psychického stavu. Do dočasné péče přišel s přetrhnutou achilovkou a téměř znekrotizovanou pacičkou, kvůli tomu byl zvyklý chodit po třech. Finančně nákladnou operaci již má za sebou a nemocnou pacičku se pomalu učí opět používat. První dny v dočasce provrčel a neváhal se ohnat. Teď už dočaskovou tetu pusinkuje a velmi se snaží. Při blízkém kontaktu je nesvůj, ale věříme, že pravidelný trénink a práce na vzájemné důvěře to zlepší.

featured image thumbnail for adopce Rex

Rex

Rexíka jsme přijali z jednoho útulku se kterým dlouhodobě spolupracujeme. Rexík nezvládal pobyt v útulku, dostával epileptické záchvaty a jeho přesun domů byl opravdu akutní. První cesta s ním byla rovnou na veterinu, jelikož už v útulku se zjistilo, že má velice špatné krevní výsledky. U našeho pana doktora se to vše potvrdilo. Špatná funkce jater a další neduhy. Začali jsme teda s dietou, léky a CBD produkty od @zelená země (udělej na zelenou zemi prosim prolink). Rexík je jinak přátelský pejsek. Až se dá dobromady po zdravotní stránce, tak bude hledat pěkně teplé místo na gauči ☺️!

featured image thumbnail for adopce Rocky

Rocky

Nový příjem u nás :( Došla nám slova. Pejsek 1,5 let starý...jednoduše zkažený po psychické stránce, zubožený po stránce fyzické. Nebudeme zde rozebírat co se s ním dělo, neboť by to bylo na 5 románů. Důležité je teď za vším udělat tlustou čáru a dát ho do pořádku. Vítej u nás Rocky.

featured image thumbnail for adopce Sofie

Sofie

Přijali jsme tuhle krásku Sofii ❤️. Bohužel první co ji u nás čekalo, tak bylo vystříhávání a vyčesávání dredů a poté hned veterina. Měla zlomený zub, který musel hned ven 🙏🏻. Sofie je jinak prostě kočičí anděl 🥰. Jemná, mazlivá, no prostě úžasná 🙏🏻. Za pomoc s placením veteriny děkujeme Emánek🐱!

featured image thumbnail for adopce Šery

Šery

V Doggolandu jsme měli předčasné Vánoce, a to příjem 4 pejsků od majitelky, která se o ně bohužel již ze zdravotních důvodů nemohla nadále starat. Šery je 12 let starý pejsek, který však elánu má stále na rozdávání.