Jak můžete pomoci?

Za jakoukoliv podporu budeme velmi vděční! 💗

Finanční dary

Zasláním finančního daru na náš transparentní účet č. 2302170901/2010, tento účet slouží výhradně k zaplacení veteriny, krmení, a dalších potřeb pro pejsky.

Materiální pomoc

Materiálním obdarováním našich pejsků. Nejvíce nám pomohou kvalitní konzervičky, vodítka/obojky/kšírky, odčervovací tabletky pro pejsky, pelíšky či například hračky nebo hlavolamy pro pejsky. 🦮

Aukce

Účastí v našich aukcích. Přidejte se do naší skupinky "Doggoland z.s. - aukce" zde budeme pravidelně pořádat aukce. Můžete tedy spojit příjemné s užitečným. Vyaukcovat si nějaký pěkný dáreček a zároveň podpořit náš spolek. 🎁🧸

Sdílení

Sdílením našich příspěvků, převážně těch, kde jsou naši pejsci k adopci. Třeba díky vašemu sdílení se fotka pejska dostane k rodince k milující rodince toužící si pejska adoptovat. 🏠

Velké díky také patří našim sponzorům, mezi které patří:

Máme naprosto neuvěřitelnou novinku❤️! Tento rok bude celá částka z prodaných Akinu charitativních čmuchacích koberečků a vánočních koulí darovaná našim pejskům a kočičkám 🎄😍!

Charitativní čmuchačky jsou ručně dělané Akiňáky – lidmi z firmy Akinu. Jsou vyrobené s láskou pro pejsky a kočičky, kteří rádi hledají pamlsky.

Charitativní čmuchačky už je možné zakoupit na e-shopu 🥰.

Pučálka logo

Máme skvělé zprávy. Podařilo se nám navázat spolupráci s českou firmou www.krmiva-pucalka.cz ❤️🐾!

Naši pejsci v dočaskách často přichází ve špatném stavu, krmeni nekvalitními granulemi ze supermarketů. Časté jsou u nich potom alergie, průjmy, špatná kvalita srsti a drápů. Proto jsme už několik měsíců zkoušeli různé druhy granulí. Na doporučení jsme objednali MARP a už jsme u něj zůstali. U labíka Marlyho a malého Dastíka jsme měli s krmením velké problémy, ale potom, co jsme začali krmit Marpem, tak se vše srovnalo ❤️🎉.

Pokud pejskům budete chtít poslat nějaké konzervy či krmení, tak můžete vybrat cokoliv z www.krmiva-pucalka.cz ❤️🐶.

Doby Marp

Nově jsme navázali spolupráci s firmou Zelená země. Nyní už zkoušíme účinky jejich přírodních CBD produktů, především u naší velmi komplikované fenečky Rosie a u pejska Grizz(l)yho a z výsledků jsme nadšeni.

Pro vás jsme domluvili 10% slevový kód "Doggoland", který platí na všechny produkty na webových stránkách www.zelenazeme.cz.

Velmi nás těší, že spolupracujeme s projektem "Click and feed". Díky tomuto projektu mají naši pejsci zdarma kvalitní krmení značky Brit.

Množství granulí, které dostaneme, závisí na vás. Každý den můžete jednou "kliknout" na tomto odkazu www.clickandfeed.cz na tlačítko "klikni zdarma a naplň misku" 💗. Každý klik se počítá, jednou měsíčně jsou totiž všechny naše "klikance" sečteny a podle počtu naplněných mističek firma Brit daruje jejich granulky do útulků/spolků, kteří jsou v tomto skvělém projektu také zapojeni.