Níže naleznete zvířátka k adopci

Pokud máte zájem o adopci, kontaktujte nás, prosím, na čísle +420 739 071 777.

featured image thumbnail for adopce Rafaelo
featured image thumbnail for adopce Mentolka
featured image thumbnail for adopce Nesa
featured image thumbnail for adopce Zaya
featured image thumbnail for adopce Brownie
featured image thumbnail for adopce Sofie
featured image thumbnail for adopce Molly
featured image thumbnail for adopce Cookie
featured image thumbnail for adopce Ajanti
featured image thumbnail for adopce Akim
featured image thumbnail for adopce Moira
featured image thumbnail for adopce Micky

Níže se dozvíte, jak u nás adopce pejsků probíhá. Pokud máte zájem o informace k adopci ostatních zvířátek, kontaktujte nás na +420 739 071 777.Průběh adopce u psů

1. Hovor po telefonu

U každého našeho zvířátka je zveřejněné telefonní číslo, na kterém čeká jedna z našich kolegyň. O pejskovi Vám řekne více informací, které se do inzerátu nevešly, a především se vyptá na více informací a podmínkách, které pejskovi můžete nabídnout.

2. Návštěva zvířátka

Pokud při telefonátu společně zhodnotíme, že by se pejsek, o kterého máte zájem, skvěle do Vaší rodiny hodil, tak Vás pozveme na návštěvu za pejskem. Návštěva probíhá vždy v dočasném domově, kde pejsek žije. Díky tomu zvířátka uvidíte v klidném domácím prostředí, kde je zvyklý. Po domluvě s dočaskovou tetou společně můžete jít i na procházku, kde uvidíte, jak se pejsek chová i na veřejnosti.

Chtěli bychom apelovat na jednu věc. Nebojte se ptát! Všechny dotazy jsou správné! Vybíráte si člena rodiny a máte v tuto chvíli vedle sebe člověka, který jej zná naprosto nejlépe. Pejsky máme v dočasné péči často několik měsíců, než je plně připravíme do nového domova. Díky tomu je známe opravdu dobře.

3. Předadopční kontrola a předání zvířátka

Návštěva dopadla skvěle a s pejskem jste si rozuměli. Teď už se blížíme k jistému finále. Tato poslední část adopce se liší především dle toho, kde bydlíte.

První varianta

Bydlíte do cca 100 km od dočaskové tety? V tomto případě sbalíme zvířátka, připravenou adopční smlouvu a přijedeme se k Vám domů podívat. Nejedná se o žádnou kontrolu, jak máte doma naklizeno! 😊 Chceme pouze vidět v jakých podmínkách bude pejsek bydlet a zdali nám nebylo něco podstatného zatajeno.

Druhá varianta

Bydlíte dál než 100 km od dočaskové tety? V tomto případě se dohodneme s jedním z našich dobrovolníků poblíž Vás, který Vás osobně navštíví doma. Pokud bude vše v pořádku, tak si poté budete moci pro zvířátka přijet a adopční smlouvu podepsat u dočaskové tety.

4. Podpis adopční smlouvy a uhrazení adopčního poplatku

Adopční smlouvy se není třeba obávat, jsou zde zahrnuty podmínky adopce. Mezi ty patří například souhlas s budoucí poadopční kontrolou, zasílání fotografií, informací o Vašem soužitím s pejskem atd.

Adopční poplatek se odvíjí od staří pejska, jeho zdravotního stavu a především dle úrovně jeho výcviku. S pejsky trénujeme základní poslušnost, socializujeme je a zajišťujeme nadstandardní veterinární ošetření. Pejsci od nás odchází vždy očkovaní, čipovaní (se zaregistrovaným čipem), odčervení, kastrovaní (pokud k tomu mají odpovídající věk). Pokud mají další nadstandardní vyšetření (RTG, vyšetření krve, moči…), tak se výsledné zprávy přidávají k adopční smlouvě. Do nového domova naši svěřenci dostávají i startovací balíček, kde je krmení minimálně na jeden týden a produkty našich partnerů. Výše adopčního poplatku se pohybuje od 3 000 do 10 000 Kč.

5. První dny doma s pejskem

A máme tu finále. První dny s novým psím parťákem nemusí být nejjednodušší. Vždy je třeba čas. Pokud by se Vám jakékoliv chování pejska nezdálo, nebo byste si nebyli jisti s jakoukoliv situací, tak se na nás můžete vždy obrátit! Jak na dočaskovou tetu, tak na vedení spolku. Vždy jsme tu pro Vás. Hned první den adopce dostanete pozvánku i do naší soukromé skupinky pro rodiny s adoptovanými pejsky. Za fotky a informace o tom, jak se Vám s novým parťákem daří, budeme rádi. 😊