Níže naleznete všechny pejsky v naší péči

featured image thumbnail for adopce Aki

Aki

Akutně jsme přijali od majitelů fenečku Aki. Akinka je hodná psí holčička, na kterou sice nikdo nikdy nebyl zlý, ale bohužel se situace rodiny tak moc změnila, že už si pejska nemohli dovolit. Nesoudíme, i když nám je líto fenečky, která po příjezdu k nám, svou rodinu stále hledala 😞. Princeznu čeká veterina (má divně zvětšující útvar na noze, který se tváří jako bradavice), tak na ni myslete prosím ❤️🙏🏻.

featured image thumbnail for adopce Darcy

Darcy

První prosincový týden jsme akutně vzali pod náš spolek Darcyho a jeho 4 sourozence, kteří se narodili “omylem”. Majitelé fenku nevykastrovali a bum… Maličké jsme vzali k nám, abychom jim zařídili veškerou potřebnou veterinární péči a hlavně jim našla zodpovědné a milující rodiny ❤️🙏🏻! Broučkové se mají naštěstí k světu. Někteří až moc 🤣! Darcy je chlapeček, který se rozhodně ničeho a nikoho nebojí. Zároveň má ale ten nejsladší kukuč na světě.

featured image thumbnail for adopce Darwin

Darwin

První prosincový týden jsme přijali pod spolek Darwina a jeho 4 sourozence, kteří se narodili ,,omylem". Majitelé fenku nevykastrovali a bum… Maličké jsme vzali k nám, abychom jim zařídili veškerou potřebnou veterinární péči a hlavně jim našla zodpovědné a milující rodiny ❤️🙏🏻! Broučkové se mají naštěstí k světu. Někteří až moc 🤣! Tenhle brouček rozhodně nezkazí žádnou srandu! Je to hlavní spolupachatel ďáblice Dixie. Do všeho jde po hlavě.

featured image thumbnail for adopce Dina

Dina

První prosincový týden jsme akutně vzali pod náš spolek Dina a jeho 4 sourozence, kteří se narodili “omylem”. Majitelé fenku nevykastrovali a bum… Maličké jsme vzali k nám, abychom jim zařídili veškerou potřebnou veterinární péči a hlavně jim našla zodpovědné a milující rodiny ❤️🙏🏻! Broučkové se mají naštěstí k světu. Někteří až moc 🤣!

featured image thumbnail for adopce Dixie

Dixie

První prosincový týden jsme přijali pod spolek Dixie a její 4 sourozence, kteří se narodili ,,omylem". Majitelé fenku nevykastrovali a bum… Maličké jsme vzali k nám, abychom jim zařídili veškerou potřebnou veterinární péči a hlavně jim našla zodpovědné a milující rodiny ❤️🙏🏻! Broučkové se mají naštěstí k světu. Někteří až moc 🤣! Dixie je sice nejmenší ze všech štěňátek, ale můžeme odpřísáhnout, že za tváří andílka se skrývá ďáblice!

featured image thumbnail for adopce Dori

Dori

První prosincový týden jsme přijali pod spolek Dori a její 4 sourozence, kteří se narodili ,,omylem". Majitelé fenku nevykastrovali a bum… Maličké jsme vzali k nám, abychom jim zařídili veškerou potřebnou veterinární péči a hlavně jim našla zodpovědné a milující rodiny ❤️🙏🏻! Broučkové se mají naštěstí k světu. Někteří až moc 🤣! Sladká Dori, och bože 😍! Tuhle holčičku nejde nemilovat! Nejraději by se pořád mazlila. Je stejně tak sladká, jako na fotce❤️.

featured image thumbnail for adopce Ollie

Ollie

Ollie je starý pejsek, který si prošel peklem, z něhož se před dva a půl rokem dostal. Celý život prožil zavřený v množírně. Člověk by si myslel, že už měl to peklo za sebou, ale do dnešního dne se Ollie stále bojí, chodí se venčit pouze do oploceného výběhu a nenechá na sebe sáhnout. S pejsky nemá absolutně problém. Putoval z útulku do útulku, z dočasky do dočasky, ale zatím se nikomu nezadařilo tomuhle malému pejskovi vysvětlit, že už se nemusí bát. Že život si může užít, ne jen přežívat každý den. Na Ollieho psychické stránce pilně pracujeme a věříme, že jednou najde ten nejúžasnější domov.

featured image thumbnail for adopce Jonáš

Jonáš

Jonášek je 12 let starý pejsek, i když na to vůbec nevypadá❤️. Bohužel jeho panička se už o něj nemůže starat a rodina má pejsky, kteří se s Jonáškem nesnesou. Tak se brouček dostal k nám. Je to bohužel jeden z pejsků, který loučení bere hůř, ale první noc jsme zvládli a teď už je daleko lepší. Dostal CBD kapičky od Zelená Země hned po příjezdu na stres, ale také kvůli protizánětlivému účinku. Rovnou jsme najeli na pravidelné podávání. Brouček má totiž velmi špatný stav zoubků, proto to hned příští týden budeme muset začít řešit na veterině.

featured image thumbnail for adopce Micky

Micky

Micky je 8 let starý pejsek, který se k nám dostal z rodiny, kde se o něj starala nesvéprávná osoba. Bohužel je toto příčinou jeho špatného fyzického i psychického stavu. Do dočasné péče přišel s přetrhnutou achilovkou a téměř znekrotizovanou pacičkou, kvůli tomu byl zvyklý chodit po třech. Finančně nákladnou operaci již má za sebou a nemocnou pacičku se pomalu učí opět používat. První dny v dočasce provrčel a neváhal se ohnat. Teď už dočaskovou tetu pusinkuje a velmi se snaží. Při blízkém kontaktu je nesvůj, ale věříme, že pravidelný trénink a práce na vzájemné důvěře to zlepší.

featured image thumbnail for adopce Ťapina

Ťapina

Tato 7letá princezna dostala velmi rychle přezdívku triskomyš. Zažila si hodně špatného, ale hodila to za hlavu a teď si život užívá plnými doušky. Na rozdíl od Maxíka, kterému to ještě chvilku potrvá. Maličká se zatím zdá v pořádku, až na zoubky a dásně, ty nejsou žádná hitparáda.

© Matouš Vondrák | Design: Šárka Löffelmanová